O nas

Informacje o firmie Bio Productions Ltd i Bio Produkty Polska
Karta
Jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym przedstawicielem w Polsce firmy Bio-Productions Ltd. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na produkty BIO i Citra Clean, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się w produkcji przyjaznych środowisku preparatach, dla klientów szukających jakości, bezpieczeństwa i skuteczności. Jedną z najbardziej udanych, osiągających sukces na rynku linii preparatów jest seria preparatów Citra Clean. To wodorozcieńczalne i odtłuszczające środki zawierające naturalny rozpuszczalnik będący wyciągiem ze skórki owoców cytrusowych.
Firma Bio-Productions Ltd. została założona w roku 1986 i zgodnie z nazwą produkowała od samego początku biologiczne preparaty przeznaczone głównie do obróbki przemysłowych i rolniczych ścieków. Była to pierwsza europejska firma, która produkowała przyjazne środowisku, oparte na enzymach preparaty do odblokowywania zatkanej kanalizacji jako alternatywy dla niebezpiecznych środków opartych na kwasach lub sodzie kaustycznej. Następnym etapem rozwoju firmy było opracowanie dla szkół i instytucji kostek toaletowych Non pDCB, które były bezpieczniejsze i bardziej wydajne niż konwencjonalne kostki pDCB, redukowały one w znacznym stopniu zagrożenia zdrowotne i środowiskowe.
Obecnie firma Bio-Productions specjalizuje się w przyjaznych środowisku preparatach, które zaspakajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów szukających bezpieczeństwa i skuteczności. Jedną z najbardziej udanych, osiągających sukces na rynku linii preparatów jest seria preparatów Citra Clean. To wodorozcieńczalne i odtłuszczające środki zawierające naturalny rozpuszczalnik będący wyciągiem ze skórki owoców cytrusowych. Seria Citra Clean oferuje wyjątkową skuteczność - zgodnie z naturą.
W roku 2000 firma Bio-Productions Ltd. wykupiła firmę Stapro i obecnie ma swojej ofercie bardzo szeroką gamę preparatów bakteryjno-enzymatycznych, środków czyszczących do toalet, łazienek, dywanów, tapicerki, specjalistycznych produktów dla pralni, kuchni, środków odświeżających i dezynfekujących oraz preparaty dla transportu.
Od roku 2005 jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Bio-Productions Ltd. w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Bio-Produkty Polska Spółka z o.o.