Kontrola zapachów Controdor

Środki i systemy do usuwania nieprzyjemnych zapachów
Karta
Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów przez Controdor jest kombinacją kilku różnych działań. Do skutecznej neutralizacji zapachu używa się kilku metod - jest to połączenie efektów w zależności od źródła zapachu i jego rodzaju.
Neutralizacja
Aktywne cząstki będące składnikami środków Controdor mają od samego początku na celu oddziaływanie na molekuły przykrego zapachu.
Równoważenie
Aromaty wszystkich formulacji Controdor są specjalnie wybrane ze względu na ich przeciw- stawną charakterystykę dla zwalczanych przykrych zapachów. Aromaty te działają jak klin (zakleszczanie) na nieprzyjemne zapachy i mają na celu spowodowanie zmian w przekazie wysyłanym do receptorów w nosie. To sprawia, że efekcie zapobiegają doświadczaniu nieprzyjemnego zapachu.
Przełamanie
Enzymy i inne składniki zawarte w formule środków Controdor całkowicie rozbijają cząsteczki przykrego zapachu.
Opadanie
Kiedy Controdor jest stosowany przez systemy zraszania, stworzona mgła wychwytuje cząsteczki zapachowe nieprzyjemnego zapachu i po- woli osiada. W rezultacie czego - bardzo podobnym do efektu deszczu w atmosferze - powietrze jest zroszone przez mieszankę wody i środków Controdor.
O szczegóły zapytaj doradcę