Citra Clean Degreaser

Bardzo silny środek odtłuszczający ogólnego stosowania.
Karta techniczna Karta charakterystyki
Citra Clena Degreaser to bardzo silny środek odtłuszczający ogólnego stosowania na bazie rozpuszczalników cytrusowych. Wodorozcieńczalny, ulega biodegradacji, o przyjemnym cytrusowym zapachu i neutrealnym pH 6. Szybko rozwarstwia i wytrąca zabrudzenia, usuwa tłuszcz, oleje, smary, tusze, woski itp. Bezpieczny dla większości materiałów i powierzchni (szkło, metal, ceramika, plastik). Zawiera środki powierzchniowo czynne wsparte przez silnie działający wyciąg z pomarańczy. Preparat zawiera również pomarańczowe terpeny, dzięki czemu posiada zdolność czyszczenia nawet uporczywych zabrudzeń.
Gama silnych środków myjących w płynie Citra Clean jest oparta na naturalnych rozpuszczalnikach zawartych w skórce owoców cytrusowych.
Zestaw zawiera mocno stężone rozpuszczalniki w roztworach wodnych do użytku domowego, publicznego, jak i przemysłowego - czyszczenia i odtłuszczania.
Preparaty Citra Clean zastępują z powodzeniem ropopochodne lub chloropochodne rozpuszczalniki takie jak 1.1.1 - Trichloroetan.
Paleta preparatów Citra Clean doskonale usuwa wszelkiego typu zabrudzenia z dywanów i wszelkiego typu obić oraz twardych powierzchni i podłóg.
Preparaty są odpowiednie zarówno do wielu przemysłowych, samochodowych i inżynieryjnych typów zastosowania jak i mniej wymagających domowego i publicznego użycia, w których przypadku rozcieńczenie oferuje wyjątkową wydajność.
Sposób użycia:
Nakładać za pomocą szczotki, szmatki lub rozpylacza. Używać skoncentrowany lub rozcieńczony max. 1:20 z wodą w zależności od zabrudzenia. Pozwolić na penetrację w przypadku cięższych zabrudzeń.
Ogólne czyszczenie:
Rozcieńczenie max 1:20
Czyszczenie smarów, olejów, tuszu, smoły, wosków:
Rozcieńczenie max 1:10
Czyszczenie nagromadzonej smoły i asfaltu:
Bez rozcieńczenia. Pozostawić na kilkanaście minut w celu dokładnej penetracji.
Odtłuszczanie betonu:
Pozostawić na kilkanaście minut i spłukać wodą.
Typowe miejsca zastosowania:
  • Przemysł ciężki
  • Warsztaty
  • Zakłady produkcyjne
  • Kolej
Pomoc i więcej szczegółów u doradcy